Yaz Okulları

Haz13

İTÜ BİLİM MERKEZİ YAZ OKULLARI 23 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR!!!

 |  Kategori: Yaz Okulları  |  Yazan: Özden Sonkan  |  Yorum: 0 yorum

İster Temel Bilimler, ister Arkeoloji, ister Elektronik, isterseniz Model Uçak! Artık hepsi tek bir programda sizleri bekliyor… Programında Enerji ve hava atölyeleri, hareket ve aerodinamik deneyleri gibi bir çok bilim atölyesi ve eğlence aktivite barındıran, bunun yanında İstanbul’da Havacılık Müzesi ve Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi gezilerini de içeren, hafta içi hergün 10:00-16:00 saatleri arasında toplam 10 gün süren bir temel bilim- eğlence okulu.

23 Haziran 2014 tarihinden itibaren yaz tatili süresince hafta içi hergün  sabah 10:00-16:00 saatleri arasında Eğlen Bilim ekibi ile İTÜ Bilim Merkezi’nin birlikte gerçekleştireceği Çılgın Bilim Atölyesi başlıyor. 4-6 yaş ve 7-11 yaş  arası katılımcılara yönelik olarak iki ayrı kategoride düzenlenecek olan “Çılgın Bilim Atölyesi”nde katılımcılar konusunda uzman eğitmenlerle buluşuyor, eğitim sonunda sertifika alıyorlar.

Bu atölyelerde hayal gücü pratik ile, eğlenmek öğrenmekle birleşiyor! Fizik ve kimyanın en ilginç deneylerinden, fırlayan ve patlayan roketlere, ilk robotumun yapımından, mutfak bilimine kadar birçok ilgi çekici konuda deneyler yapmak isteyen herkes için!

EĞLEN-BİLİM YAZ OKULLARI SORUMLUSU
NURÇİN BOZKURT
E-mail: bilimokullari@itu.edu.tr

Tel: 0554 888 89 13

Sabit Hat: 02122516013

Ayrıntılı bilgi için:     4-6 YAŞ

                                  7-11 YAŞ

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için