Müzik

Şub5

6- 15 AY AİLE & BEBEK MÜZİK EĞİTİM PROGRAMI

 |  Kategori: Müzik  |  Yazan: Özden Sonkan  |  Yorum: 0 yorum

ETİLER MÜZİK OKULU

En belirgin ve öne çıkan özelliği okulun kurucusu Ahu Kahraman Yıldırım‘ın öncelikle Konservatuvar Piyano Bölümü mezunu ve bir kız çocuğu annesi olması ve eşi Levent Yıldırım ile birlikte okullarını işletmeleridir. Kurum okuldan daha çok bir aile havasında ve butik hizmet vermektedir. Deneme dersi sırasında yapılan analiz doğrultusunda her çocuğun karakterine, kişiliğine uygun öğretmen ve öğretim sistemi belirlenir. Kişiye özel bir çalışma metodu geliştirilir.

6- 15 AY AİLE & BEBEK MÜZİK EĞİTİM PROGRAMI

Altıncı aylarından itibaren çocuklar için oluşturdukları, onlara hareket özgürlüğü tanıyan sınıflarda haftada bir gün 50 dakika buluşuyorlar.

1 ders saati içine en fazla 8 çocuğun kabul edildiği Baby Rhythm Class programı, bebeklerin anne ve babaları ile kaliteli zaman geçirirken perküsyon aletleri eşliğinde, matematiksel zekayı geliştirecek ufak müzikli oyunlar ve sözlü şarkılarla ilk eğitimlerine başlamalarını mümkün kılar. Bebeklerimizin gelişimi ile ilgili konuların işlendiği sözlü şarkılar (yemek yemek, banyo yapmak, vb.) onların kelime dağarcıklarını geliştirerek kolay konuşmalarını sağlamaktadır.

Bebeklere özel yazılmış şarkılardan oluşan kitap ve cd mizi okulumuza kayıtla birlikte satın alabilirsiniz.Dersi daha rahat takip eder, evde de verilen ödevleri tekrar edebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için: etilermuzikokulu.com

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için