Arşiv > Aralık 2018

Ara13

Bu Yılbaşında Güzellik ve İyilik Hediye Edin

Kategori: Çocuk Eğitimin ABC'si  |  Yorum: 0  |  13 Aralık 2018 - 13:47:22

Bu Yılbaşında Güzellik ve İyilik Hediye Edin

Bir düşünün, hayatımızda manevi değeri maddi değerinden çok daha yüksek olan ne kadar çok şey var. Teknloji çağının tüm faydaları ile birlikte inanılmaz bir yabancılaşma ve bireyselleşme ile yetişen yeni nesillerimizin maneviyatın güzelliğini hatırlamaya çok ihtiyacı var.

Yılın sonunda herkesin tatlı bir hediye telaşı olduğu bu günlerde bu sefer farklı bir şey yapın ve hediye bütçenizin bir kısmını çocuklarınız ile birlikte karar verdiğiniz hayır sever bir hediye için ayırın. Çocuğunuz ile birlikte seçimi yaparken her bir yardım alternatifi ile ilgili de mutlaka konuşup farkındalık yaratın.

 

Yazının devamı >

Ara10

Yeni Yıla Girerken Hayata Sarıl!

Kategori: Özel Etkinlikler  |  Yorum: 0  |  10 Aralık 2018 - 13:04:45

Yeni Yıla Girerken Hayata Sarıl!

Daha önce "Duyarlı ve Yardımsever Bireyler Yetiştirmek" söz ettiğim aktivite türleri ile ilgili güzel bir önerim var.

Hayata Sarıl bir sosyal sorumluluk projesi olarak, iki sene önce Ayşe Tükrükçü’nün evsiz, sokakta yaşayan, toplumun yok saydığı insanlar için 'Rehabilitasyon Merkezi’ vizyonu ile doğmuş ve Şubat 2017’ de dernek statüsüne kavuşmuş sosyal bir girişimdir.

Derneğin amacı evsiz, sokakta yaşayan, toplumda yok sayılan insanların hayatlarına tekrar sarılmalarını sağlamaktır. Aralık ayında yeni bir yıla girerken sizde çocuklarınız ile birlikte bu güzel projeye destek olabilirsiniz.


"Bireysel olarak her birimiz tek başımıza birer damlayız. Birlikte Okyanus.” -Ryunosuke Satoro

Yazının devamı >

Ara10

Cam Ocağı Çocuk Atölyeleri

Kategori: Çocuğumu
Eğitmek
istiyorum
  |  Yorum: 0  |  10 Aralık 2018 - 11:43:40

Cam Ocağı Çocuk Atölyeleri

Cam Ocağı Vakfı tatil günlerinde  eğlenmek, eğlenirken öğrenmek, yaratıcılıklarının farklı yanlarını ortaya çıkarmak için çocuklarınıza tanıyacağınız harika bir fırsat sunuyor!

Yazının devamı >

Ara8

Küçük Deniz Kızı oyunu, Uniq Glass Room sahnesinde

Kategori: Tiyatro  |  Yorum: 0  |  8 Aralık 2018 - 12:01:40

Küçük Deniz Kızı oyunu, Uniq Glass Room sahnesinde

Okyanus Krallığı’nda mutlu bir yaşam sürdüren prenses, insanların yaşamını merak eder. Kızının üzülmesini istemeyen Okyanus Kralı, insanlara yaklaşmasına izin vermez. Küçük deniz kızı, bir gemiyle yolculuk yapan prensi izlemeye başlar...

Yazının devamı >

Ara4

'ACAYIP DENEYLER' Zamanı

Kategori: Diğer  |  Yorum: 0  |  4 Aralık 2018 - 12:44:06

'ACAYIP DENEYLER' Zamanı

Youtube’un en popüler kanalları Oha Diyorum Ve Yapyap’tan tanıdığımız Serdar Başkan lakaplı Serdar Aksu Aralık ayında  çarpıcı bilim ve deney şovuyla sizlerle olacak.

Yazının devamı >