Arşiv > Haziran 2014

Haz29

ESM Bale Okulu

Kategori: Bale ve Dans  |  Yorum: 0  |  29 Haziran 2014 - 12:06:57

ESM Bale Okulu

1978'de bale dünyasına giriş yapan Suna Uğur Bale Okulu'nun devamı niteliğindeki Etiler Sanat Merkezi Bale Dans Pilates Okulu, Kanyon yanındaki Polcenter çarşısındaki yeni stüdyosunda balenin ve dansın büyüsünü devam ettiriyor. Bale ve dans yalnızca çocuklar için değil konsepti altında her yaşta insan için hayal gücünü genişletebilecek bir uğraş ve günlük yaşamın karmaşasından çalınan büyülü anlardır. 

Yazının devamı >

Haz28

Sakıp Sabancı Müzesi Resim Okulu

Kategori: Görsel Sanatlar  |  Yorum: 0  |  28 Haziran 2014 - 15:01:42

Sakıp Sabancı Müzesi Resim Okulu

~~Sakıp Sabancı Müzesi 7-11 yaş çocuklarımıza çok güzel bir yaz programı sunuyor.

Yazının devamı >

Haz27

Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi – Masalbaz (4-9 Yaş)

Kategori: Diğer  |  Yorum: 0  |  27 Haziran 2014 - 15:38:33

Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi – Masalbaz (4-9 Yaş)

~~Masalları herkes çok sever. Peki, hiç masal yazmayı düşündün mü? diyor Nezahat Gökyiğit.

Yazının devamı >

Haz25

Cam Ocağı Vakfı Çocuk Atölyesi

Kategori: Görsel Sanatlar  |  Yorum: 0  |  25 Haziran 2014 - 14:37:25

Cam Ocağı Vakfı Çocuk Atölyesi

~~Cam Ocağı Vakfı çocuklara özel atölye programları sunuyor. Rıva nehri kıyısında olan vakıf çocuklara yaratıcılıklarını geliştirmek için atölye çalışmaları gerçekleştiriyor. 

Yazının devamı >

Haz22

Dilek Bale Okulu

Kategori: Bale ve Dans  |  Yorum: 0  |  22 Haziran 2014 - 11:50:49

Dilek Bale Okulu

Dilek Bale Okulları 3 nesildir bale sanatının hizmetinde olan tek kurumdur. 1969 yılında Dilek Sunam tarafından kurulmuş olan Dilek Bale Okulları sanatseverlere nesiller boyunca bale sanatını öğretmeye ve sevdirmeye devam etmiştir.

Dilek Sunam’ın yetiştirdiği kızı Rezan Ceylan Lek, 30 yılık eğitmenlik sürecinde mesleğe pek çok sanatçı kazandırmıştır. Dilek Bale Okulları lise dönem son sınıf öğrencisi olan Arda Lek de Zelfiye Khamdeeva, KALINA BOGOEVA MILENA SIMEONOVA, RUMYANA MALCHEVA, PAVLINA GELEVA, NIKOLAY BOYANOV ILIEV, GEORGE ELKIN, ANNA DONEVA gibi eğitmenlerle çalışmarak kariyerinin basamaklarında hızla ilerlemektedir.

Yazının devamı >

Haz20

Kozzy de Sanat Atölyeleri

Kategori: Görsel Sanatlar  |  Yorum: 0  |  20 Haziran 2014 - 14:15:13

Kozzy de Sanat Atölyeleri

~~ Kozzy AVM bu yaz çocuklar için güzel bir atölye çalışması sunuyor- hatta biz anne babaları da düşünmüşler.

Yazının devamı >

Haz18

Tan Sağtürk Akademi

Kategori: Bale ve Dans  |  Yorum: 0  |  18 Haziran 2014 - 11:54:23

Tan Sağtürk Akademi

İlk tohumları yıllar önce Teşvikiye’de atılan Tan Sağtürk Akademi; başta İstanbul’ da Teşvikiye ile birlikte Yeşilyurt, Altunizade, Çekmeköy, Bahçeşehir, Göktürk ve Bağdat Caddesi'nde açılan 7 okul; ardından İzmir-Üçkuyular ve Karşıyaka, Trabzon, Ankara, İzmit, Adapazarı, Samsun, Gaziantep, Mardin, Kayseri, Diyarbakır, Kıbrıs, Kahramanmaraş ve Elbistan’daki okulları ile neredeyse Türkiye’nin her bölgesine ulaştı.

Balenin, dansın kısaca sanatın daha çok sevilmesi ve yaygınlaşması için çıktığımız bu yolculukta; öğrencilerimizin gerek sosyal hayatlarına gerekse kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, onları gelecek nesillere sağlam adımlarla taşımayı misyon edindik. Bu misyon doğrultusunda; baleden dansa, danstan müziğe, müzikten çağdaş sirk sanatlarına kadar sunduğumuz eğitimlerle kültür sanatın da birçok dalına katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

Yazının devamı >

Haz15

Horizon Tarabya İngiliz Okulları Yaz Okulu

Kategori: Dil Okulları  |  Yorum: 0  |  15 Haziran 2014 - 15:14:04

Horizon Tarabya İngiliz Okulları Yaz Okulu

6-13 yaş grubuna özel yaz okulu Tarabya İngiliz Okulları'nın Tarabya kampüsünde canlılığı, coşkusu ve renkleriyle tüm hızıyla devam ediyor. Çocuğunuzun harika bir yaz programı geçirmesini istiyorsanız geç kalmayın! 11 ve 13 yaşlarında ki iki çocuğum bu programa katıldığı için gönül rahatlığı ile buraya kefil olabilirim - çok güzel bir lokasyonda başarılı bir eğitim veriyorlar.

Yazının devamı >