Arşiv > Temmuz 2014

Tem22

Özel Nilay Bale Okulu

Kategori: Bale ve Dans  |  Yorum: 0  |  22 Temmuz 2014 - 12:22:04

Özel Nilay Bale Okulu

Özel Nilay Bale Okulu Balenin; dans, müzik ve tiyatroyu estetikle birleştiren, geçmişi yüzyıllara dayalı uluslararası anlamda kabul görmüş bir sanat dalı olduğu vizyonu ile uzun yılardan beri faaliyet gösteriyor.

Yazının devamı >

Tem15

Muzipo Kids Yaz Programları

Kategori: Yaz Okulları  |  Yorum: 0  |  15 Temmuz 2014 - 14:58:30

Muzipo Kids Yaz Programları

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids “2-12 yaş aralığındaki her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet vermeye başladı. Güzel haber ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum da toplam 14 merkezde hizmet veriyor olması.

Yazının devamı >

Tem15

Bursa da BTM Yaz Kampları

Kategori: Yaz Okulları  |  Yorum: 0  |  15 Temmuz 2014 - 13:50:14

Bursa da BTM Yaz Kampları

BTM’de Yaz Kampları Amaçlı ve hedefli olmak için çocukların hayallerden ziyade gerçek yaşantılara ihtiyacı vardır. BTM’de düzenlenen yaz kamplarının amacıysa; katılımcıların 1 hafta süresince yoğun bir bilim eğitimi programından faydalanmalarını sağlamak, bilimsel bilgi, yetenek ve tecrübelerinin arttırılması, bilimsel yöntemi anlayarak tüm yaşamlarında kullanmaları, bilime yönelik olumlu tutum geliştirmeleri ve akademik özelliklerinin gelişimi sağlanmaktadır. Kamp etkinliği sonunda öğrencilerin ortaya çıkaracakları, gözlem, bilimsel yöntem ve üst düzey bilişsel becerileri kullanma gibi özellikleri kalıcı olarak gelişecektir.

Yazının devamı >

Tem4

Kalamış Sanat Merkezi

Kategori: Bale ve Dans  |  Yorum: 0  |  4 Temmuz 2014 - 11:38:00

Kalamış Sanat Merkezi

Kalamış Sanat Merkezinin bale bölümü eğitim kadrosu konservatuar mezunu , Royal Academy of Dance'a kayıtlı, hocalık diploması almış öğretmenler ve çocuklarla iyi bir diyalog kurabilen ve onların her türlü sorunuyla ilgilenen uzman kişilerden oluşmaktadır. Deneyimli öğretmenlerin verdiği bale eğitimi, üstün bir sanat zevki geliştirmenin dışında çocuğun sosyal ve fiziksel gelişimine de büyük katkıda bulunmaktadır. Bale derslerinin piyano eşliğinde yapılması, öğrencinin müzikal açıdan gelişmesini sağlamaktadır.

 

Yazının devamı >

Tem1

KidZania Yaz Okulu

Kategori: Yaz Okulları  |  Yorum: 0  |  1 Temmuz 2014 - 14:08:35

KidZania Yaz Okulu

KidZania 4-14 yaş arası çocuklara eğlenerek öğrenme deneyimi sunmak için, gerçek bir ülke mantığıyla, çocuk ölçeklerinde inşa edilmiş uluslararası temalı bir parkıdır. Geçtiğimiz kış aylarında kapılarını açan park çocuklara yaz okulu da sunuyor.

Yazının devamı >