Özel Etkinlikler

Nis15

Çocukların sevgilisi 'Madagascar Live' ilk kez Türkiye'de!

 |  Kategori: Özel Etkinlikler  |  Yazan: Özden Sonkan  |  Yorum: 0 yorum

Tüm zamanların en sevilen maceralarından Madagascar'ın canlı sahne şovu Madagascar Live, ilk kez Türkiye'ye geliyor. Kahkaha dolu eğlencenin sevilen kahramanları bu kez canlı tiyatro gösterisiyle çocuklarla buluşuyor. 

New York Hayvanat Bahçesi'nden kaçış hikayesiyle tüm çocukların sevgilisi haline gelen Madagascar macerasının sevimli kahramanları, canlı sahne oyunu "Madagascar Live" ile ilk kez Türkiye’ye geliyor. Bugüne kadar birçok Avrupa ülkesinde sahnelenen ve milyonlarca çocuğu büyüleyen şov, IEG Türkiye (İstanbul Entertaintment Group), Stage Entertainment ve Dreamworks işbirliği ile Türkiye’deki çocuklarla tanışmaya hazırlanıyor.  

Dünya Turnesine Türkiye'den Başlıyor!


Sadece çocukların değil yetişkinlerden de büyük bir hayran kitlesi kazanan "Madagascar Live", aslan Alex, zebra Marty, zürafa Melman, su aygırı Gloria'nın yanı sıra hayvanat bahçesinin tüm sevimli kahramanlarının macerasını canlı tiyatro sahnesine taşıyacak. 2015 dünya turnesine Türkiye'den başlayacak olan macera dolu eğlence; 23 Ocak – 8 Şubat 2015 tarihleri arasında Türkiye'nin farklı illerinde hayranlarıyla buluşacak. Yeni yılın en büyük eğlencelerinden biri olarak heyecanla beklenen macera, çocukların karne tatiline renk katmaya hazırlanıyor.

Ayrıntılı Bilgi için: VolkswagenArena

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için