Online Hayat

Kas7

Evdeki fazlalıklarınızı paraya çevirin

 |  Kategori: Online Hayat   |  Yazan: Özden Sonkan  |  Yorum: 0 yorum

Son aylarda hatta yıllarda muhtelif aralıklar ile dünya çapında baş gösteren ekonomik krizleri yadsımanın bir yararı yok. Günümüzde ek bir gelire hangi aile hayır diyebilir? Eğer Internet bağlantısı olan bir bilgisayara sahipseniz bunu evden başarabilirsiniz.

Evdeki fazlalıklarınızı paraya çevirin

Çocuklu evler genelde halen yepyeni kalan ama artık ihtiyaç duyulmayan eşyalar ile dolup taşar: bebek arabaları, mama sandalyeleri, beşikler, araba koltukları, göğüs pompaları, oyuncaklar, elbiseler ve daha niceleri.

Internet de ücretsiz üye olabileceğiniz örneğin http://www.gittigidiyor.com/ gibi sayfalar üstünden bunlara alıcı bulabilirsiniz. Bu sayede evinizi de arındırmış olursunuz. Satış yapmanın püf noktaları ve adımları ile ilgili sitede ayrıntılı bilgiler mevcut.

Fiyatlandırma stratejileri:

Daha büyük parçalar için (örneğin bebek mobilyası, beşik, bebek arabası gibi) alış fiyatınızın yarısına yakın bir rakam isteyebilirsiniz. Örneğin 500 YTL ye bir bebek arabası aldıysanız bunu 200 YTL den satışa çıkarabilirsiniz. Ayrıca satışa sunulan benzer ürünleri araştırıp hangi fiyatlara satıldıklarını inceleyip rekabetçi fiyatlar oluşturabilirsiniz.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için