Görsel Sanatlar

Eki3

Genç İstanbul Modern Eğitimleri

 |  Kategori: Görsel Sanatlar  |  Yazan: Özden Sonkan  |  Yorum: 0 yorum

Genç İstanbul Modern, İstanbul Modern’in Paris’teki Centre Pompidouişbirliğive Eğitim Sponsoru Garanti Bankası’nın katkılarıyla gerçekleştirdiği bir eğitim programı dizisidir. Taşın İçinde Saklı Kuş, Ayın AltındaDokunduğum DünyaOyunbaz Nesneler, Matisse-PicassoSu İçinde SuluboyaIşığın Sihri,Tasarım Atölyesi, Sanat Sirki, Sanat Fabrikası, Module Home, Blobterre, Meka-KolajHareketin Büyüsü ve Harflerin Dünyası adlı atölye çalışmalarını tamamlayan Genç İstanbul Modern, çocuk ve aileleri Havalı Nesneler başlıklı 16. etkinliğiyle ağırlıyor.

Genç İstanbul Modern’in uluslararası etkinlik dizisinin bir parçası olan Havalı Nesneler adlı çalışma, 24 Ekim 2014 – 18 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Genç İstanbul Modern’de çocuklar sanatçıları tanıyor, sanatsal yaratının gizemlerini anlıyor, işlevleri, çağrışımları ve hissettirdikleriyle nesneleri keşfediyor,etkileşimli oyunlarla farklı deneyimler kazanıyor.

Havalı Nesneler adlı program, pazartesi hariç hafta içi her gün saat 10.00, 13.00 ve 15.00’da okul gruplarına ücretsiz olarak düzenleniyor. Cumartesi günleri saat 10.30, 13.00, 15.00’da çocuklar, pazar günleri ise 13.00’da aileler için düzenlenen program ücretli olarak gerçekleştiriliyor. Bir saat süren Havalı Nesneler atölyeleri 25 çocukla ya da 10 aile ile gerçekleştiriliyor.

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için: 0212 334 73 41

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için