Yaz Okulları

Tem15

Muzipo Kids Yaz Programları

 |  Kategori: Yaz Okulları  |  Yazan: Özden Sonkan  |  Yorum: 0 yorum

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids “2-12 yaş aralığındaki her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet vermeye başladı. Güzel haber ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum da toplam 14 merkezde hizmet veriyor olması.

Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefleyen Muzipo Kids, bugüne kadar sadece üst gelir seviyesi ailelere sunulan bu hizmeti, her çocuğun yaşamasına imkân sağlamak amacıyla, çok ekonomik fiyatlara sunmaktadır. Çocukları MUZİPO adasında fiziksel, zihinsel ve duygusal zekâ gelişimlerinin her birine etki eden aktiviteler ve oyunlarla eğlenirken kendilerine vakit ayırabilen ebeveynlerin çocuklarına daha hoşgörülü ve anlayışlı olmalarına katkıda bulunan Merkezimiz, ruhsal olarak daha sağlıklı bir neslin yetişmesini sağlamayı da hedeflemektedir.

"Hareketsizlik sonucunda oluşmuş sorunlara çözüm üretmeye çalışan, çocuklarınızın yaratıcılıklarını EĞLENCELİ oyunlarla geliştirmeyi amaçlayan hareket üssümüzde sokakta oynadığımız, en güzel arkadaşlıkları paylaştığımız günleri yasatmak için... " Muzipo Kids

Daha ayrıntılı bilgi için: www.muzipo.com/Anasayfa.aspx

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için