Bale ve Dans

Haz18

Tan Sağtürk Akademi

 |  Kategori: Bale ve Dans  |  Yazan: Özden Sonkan  |  Yorum: 0 yorum

İlk tohumları yıllar önce Teşvikiye’de atılan Tan Sağtürk Akademi; başta İstanbul’ da Teşvikiye ile birlikte Yeşilyurt, Altunizade, Çekmeköy, Bahçeşehir, Göktürk ve Bağdat Caddesi'nde açılan 7 okul; ardından İzmir-Üçkuyular ve Karşıyaka, Trabzon, Ankara, İzmit, Adapazarı, Samsun, Gaziantep, Mardin, Kayseri, Diyarbakır, Kıbrıs, Kahramanmaraş ve Elbistan’daki okulları ile neredeyse Türkiye’nin her bölgesine ulaştı.

Balenin, dansın kısaca sanatın daha çok sevilmesi ve yaygınlaşması için çıktığımız bu yolculukta; öğrencilerimizin gerek sosyal hayatlarına gerekse kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, onları gelecek nesillere sağlam adımlarla taşımayı misyon edindik. Bu misyon doğrultusunda; baleden dansa, danstan müziğe, müzikten çağdaş sirk sanatlarına kadar sunduğumuz eğitimlerle kültür sanatın da birçok dalına katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

Balenin, dansın kısaca sanatın daha çok sevilmesi ve yaygınlaşması için çıktıkları bu yolculukta; öğrencilerini gerek sosyal hayatlarına gerekse kişisel gelişimlerine katkı sağlayarak, onları gelecek nesillere sağlam adımlarla taşımayı misyon edinmiş. Bu misyon doğrultusunda; baleden dansa, danstan müziğe, müzikten çağdaş sirk sanatlarına kadar sundukları eğitimlerle kültür sanatın da birçok dalına katkı sağlamaya devam ettiklerini ifade ediyorlar.

Daha ayrıntılı bilgi için: www.tansagturkakademi

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için