Görsel Sanatlar

Mar1

Yenilenebilir Enerji Konulu Resim Yarışması

 |  Kategori: Görsel Sanatlar  |  Yazan: Özden Sonkan  |  Yorum: 0 yorum

Aksa Enerji, National Geographic Kids işbirliğiyle 6-12 yaş arası çocuklara ‘‘enerji ve doğal kaynakların korunması’’ konulu resim yarışması düzenliyor.

Fosil yakıt tüketimini azaltarak doğal kaynaklara yönelmek konusunda çocukları bilinçlendirmek isteyen Aksa Enerji, National Geographic Kids dergisi işbirliğiyle 6-12 yaş aralığındaki çocuklara resim yarışması düzenliyor.

Yarışmada çocuklar, yenilenebilir enerji kaynaklarını, doğal kaynakların kullanımını ve doğal kaynakların çevre için ne kadar önemli olduğunu resimleriyle anlatacaklar. 

SON BAŞVURU TARİHİ 15 NİSAN

Çocukların yenilenebilir enerji konusunu resmedecekleri yarışmayla Aksa Enerji, çocuklara çevre bilincini aşılayacak. Yarışmaya katılmak isteyen çocuklar yenilenebilir enerji konusunda yaptıkları resimleri National Geographic Kids dergisine gönderecekler. Yarışmanın başvuruları 15 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek.

BİRİNCİYE TATİL ÖDÜLÜ

Yarışmada büyük ödülün sahibi olacak çocuk ailesiyle birlikte Antalya Kemer Mirada Del Mar Otel’de “her şey dahil” bir tatil kazanacak.

İkinci olan çocuk bisiklet ve üçüncü ise paten ile ödüllendirilecek. Bunun yanı sıra, dereceye giren ilk üç çocuk başarı sertifikası ve National Geographic Kids dergi aboneliği de kazanacak.

BAŞVURULAR 

National Geographic Kids dergisindeki başvuru formu ile birlikte dergiye gönderilecek resimler jüri tarafından değerlendirilecek ve dereceye giren çocuklar derginin Mayıs 2016 sayısında ilan edilecek.

Resim yarışmasının katılım şartları ve detayları National Geographic Kids dergisi Mart sayısından öğrenilebilecek.

Bu yazı hakkında yorum bulunamamıştır. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz >

Yazıya Yorum Ekleyin

* Takma ad kullanabilirsiniz

* Yorumunuzda görülmeyecektir

 Evet   Hayır* Her defasında yeniden girmemeniz için